Píšu na téma týdne

Moje město,kde žiju od narození

10. května 2011 v 16:47 | Kajuša
Až do teď a doufám že zůstanu bydlím v svém rodném městě.Byt ve kterém bydlíme s rodiči znám už nazpaměť,protože tu bydlím odjakživa.Dobře nebydlím ani v New Yorku,ani v Las Vegas ani v Londýně.Ale samozdřejmě bych chtěla,nebo v Paříži.Ale asi největší pouto máme všichni k městu,kde bydlíme nebo kde jsme se narodily.
Moje město není malé,ano je oproti New Yorku,Londýnu,Paříži nebo Las Vegas!Ale je to město které patří do 3.nějvětších měst,a je to město,které je OSTRAVA!
Ostrava,pro mnohé z vás je to město které znáte osobně,protože moc dobře já osobně vím že některé blogařky jsou z Ostravi (mají to napsané v menu atd).Ale taky vím že je toto město pro mě město ve kterém jsem ráda..Neříkám že mě neštve že to není město o kterém nikdo nemluví jako o městě co svítí jak New York,ale o kterém českém se to říká,že?No takže tak!A proč máme k svému městu takové pouto?
Známe tam dost lidí,máme tam kámoše,máme tam známe atd..prostě je to různé,myslím si že skoro každý své město má docela jako rád:))..
MOJE MĚSTO NENÍ NY
Tumblr_lkspguprdd1qg56npo1_500_large
Škoda no,je to nádhera,ale stejně to mám tady u nás ráda ˇˇ :)
Autor:Kajušá
 
 

Reklama